Sakarya Temizlik Şirketi | Sakarya Temizlik Firması - Akyazı Koltuk Yıkama

Akyazı Koltuk YıkamaAkyazı Koltuk Yıkama

Akyazı koltuk yıkama firması olarak sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizlere koltuk yıkama konusunda 7/24 ulaşabilir tüm koltklarınız için fiyat alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerilerimizin koltuk yıkama hizmetlerini yerinde sağlamaktayız. Yaptığımı hizmetler arasında Koltuk Yıkama, Araç Koltuk Yıkama ve Yatak Yıkama hizmeti başta gelmekte. Yaptığımı koltuk yıkama hizmetinde Sakarya nın merkez ilçeleri ve birçok ilçesine hizmet vermekteyiz. Yıkanan koltukalrınız aynı gün kulanma garantili olup kuruma süresi mevsimsel olarak değişmektedir. 

Koltuklar gündelik hayatta çok sık kullanılan gereçlerdendir. Koltuk yıkatamnın avantajı il günkü kadar temiz ve lekesiz koltuklar yaşam alanınızın kalitesini arttırır ayrıca yeni bir koltuk takımı alma masrafınınızın önüne geçer. Koltuklarda biriken kir, leke, toz ve bakteriler sağlığımızı kötü etkileyen unsurlardır. Uygun maliyetler koltuklarınızı yıkatmanız sağlığınız için önemlidir. 

Tuğra Temizlik Akyazı Koltuk Yıkama hizmeti ile size bir telefon kadar yakın. Üstelik ücretsiz servis seçeneği ile koltukalrınızı yerinde yıkamaktayız. 


Akyazı Koltuk Yıkama Hizmetleri:


Hizmetlerimizden yararlanmak ve kampanyalı fiyatlardan ahberdar olmak için bize ulaşın. İletişim numaralarımızdan veya numaramız olan 0 546 546 69 65 numaralı WhatsApp danışma hattımızı arayabilir veya mesaj atabilirsiniz. 


 21 Mart 2021 | 84 Görünlenme

Çevrenizle Paylaşın :